Pažintis su fotografo profesija

2016 m. gruodžio 7 d. mūsų gimnazijos 8-IG kl. mokinės kartu su mokytoja D. Adomavičiene ir bibliotekininke N. Chochlačiova aplankė Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro padalinį Pamėnkalnio g.
Profesijos mokytoja atėjusius mokinius supažindino su fotografo specialybe, kuri yra labai sudėtinga. Tai menas ir mokslas kartu – kaip menas išreiškia asmeninę viziją, o kaip mokslas priklauso nuo technologijos. Mergaitėms detaliai paaiškino, kaip reikia fotografuoti, papasakojo apie fotografijos istoriją ir parodė iš nuotraukų sukurtą filmuką apie įamžintas Vilniaus miesto akimirkas.
Fotografas gali įamžinti gražiausias Jūsų gyvenimo akimirkas, sustabdyti laiką…Tai daug kantrybės reikalaujantis amatas, reikia sulaukti reikiamo momento, pajusti ryšį su fotografuojamu objektu.
Esame dėkingi organizatoriams ir tikimės, kad šis susitikimas nebus paskutinis.

Parengė bibliotekininkė Natalja Chochlačiova2016-pvdprc

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Pažintis su fotografo profesija