Lietuvių kalbos savaitė mūsų gimnazijoje

Vasario 6 – 10 d. gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi lietuvių kalbos savaitė „Lietuvių kalbos grožio dienos“. Jos metu vyko renginiai, skirti atskleisti įvairiapusiam lietuvių kalbos grožiui.
Vasario 6 d., pirmadienis – „Taisyklingo rašymo diena“. Tą dieną trijų grupių – 7-8 kl., IG –IIG kl. ir IIIG – IVG kl. mokiniai dalyvavo diktanto konkurse. Raštingiausiais gimnazijos mokiniais tapo 7 klasės mokinė Karolina Bartoško, IIG klasės mokinys Kšyštof Boreiko ir IVG klasės mokinys Lech Javelski.
Vasario 7 d., antradienis – „Gražaus rašto diena“. Tą dieną vyko dailyraščio pamoka – mini projektas „Išminties perlai kaligrafiškai“. Jos metu norintiems pasimokyti rašto meno 5 – 8 kl., IG – IIG kl. mokiniams buvo pravesta kaligrafiško rašto pamokėlė bei pasiūlyta parengti po vieną improvizuotos knygos – lankstinuko „Išminties perlai kaligrafiškai“ puslapį.
Vasario 8 d., trečiadienis – „Teksto grožio diena“. Tą dieną vyko raiškaus teksto skaitymo valandėlė, kurios metu 6 -7 klasių mokiniai skaitė pačių pasirinktas labiausiai jiems įsiminusių tekstų ištraukas ir dalijosi savo „Skaitytojo įspūdžių dienoraščio“ mintimis.
Vasario 9 d., ketvirtadienis – „Knygos grožio diena“. Tą dieną didžiausi knygos mylėtojai reklamavo labiausiai patikusias perskaitytas knygas ir kvietė savo draugus dažniau apsilankyti bibliotekoje.
Vasario 10 d., – penktadienis. Šią dieną buvo apibendrinti lietuvių kalbos savaitės renginiai ir pagyrimo bei padėkos raštais apdovanoti dar anksčiau vykusių meninio skaitymo konkurso ir lietuvių kalbos olimpiados nugalėtojai bei geriausiai pasirodę ir aktyviausi lietuvių kalbos savaitės renginių dalyviai.

Lietuvių kalbos savaitės renginius organizavo lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Irena Belousova ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Auksė Mačionienė.

Save

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Lietuvių kalbos savaitė mūsų gimnazijoje