Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

2017 m. vasario 15 d. gimnazijoje vyko Lietuvos istorijos ir geografijos viktorina “Tėvynės vardas – Lietuva”, skirta paminėti Vasario 16 – ąją. Į viktoriną atvyko 4 komandos iš Visalaukės mokyklos – daugiafunkcio centro, Eitminiškių pagrindinės mokyklos, Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos ir Paberžės “Verdenės” gimnazijos. Renginio dalyvius dainomis ir šokiais pasveikino gimnazijos mokiniai.
Viktorinoje dalyvavo 5 komandos, sudarytos iš 9 ir 10 klasių mokinių. Kiekviena komanda, turėjo parengti iš tautinių spalvų savo skiriamuosius ženklus, šūkį, vyko komandų prisistatymas. Viktorinos dalyviai IV etapus atsakinėjo į klausimus o V etape rungėsi kapitonai.
Komisija susumavo taškus, nurodė padarytas mokinių klaidas ir paskelbė nugalėtoją. Mūsų gimnazijos komandą džiaugėsi pirmąja vietą.
Viktorinai pasibaigus, buvo įteikti prizai ir diplomai.
Džiugu, kad mokiniams svarbi garbinga mūsų tėvynės praeitis, prisimenami svarbiausi jos gyvavimo etapai, iškilios asmenybės.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas