Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienos minėjimas

Kovo 9 d. mūsų gimnazijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienos minėjimas. Po Lietuvos Respublikos himno buvo parodytas dokumentinis filmas apie 1990 metų įvykius. Gimnazijos choras, kuriam vadovauja muzikos mokytoja Irena Iljina, atliko dainas apie mūsų tėvynę Lietuvą, o 7 klasės mokinė Karolina  Bartoško ir Emilija Šukevičiūtė, 8 klasės mokinė, solo atliko muzikinius kūrinius, skirtus išaukštinti Lietuvos grožį ir meilę tėvynei. Gražias eiles apie sunkią Lietuvos dalią parinko lietuvių kalbos mokytoja Irena Belousova, o istorijos mokytoja Halina Pavlovič paruošė istorinę minėjimo dalį. Po to vyko Lietuvos istorijos žinių konkursas, kurį vedė 11 klasės mokinė Karolina Savko. Laimėtojai gavo saldžias dovanėles. Visi pajutome šventinę nuotaiką.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienos minėjimas