Poezijos šventė

Kovo 30 dieną mūsų gimnazijoje vyko poezijos šventė, kurios metu 5-12 klasių mokiniai skaitė poeziją įvairiomis kalbomis. Kiekvienas tai padarė labai skirtingai. 5-6 klasių mokiniai skaitė eilėraščius lenkų kalba, tuo pat metu vaidindami gyvūnus iš Zoologijos Sodo. 7-8 klasės skaitė rusų kalba, išgirdome labai gražius rusiškus eilėraščius apie gamtą. 9-10 klasės skaitė anglų kalba, o 11-12 klasės skaitė lietuvių kalba, parodydami mažą kompoziciją. Kaip gimnazijos direktorė sakė: ,,Labai džiugu, kad galėjome išgirsti eilėraščius įvairiomis kalbomis ir temomis, bei visi kartu pasimėgauti poezija.“
Džiaugiamės, kad kiekvienais metais mūsų gimnazijoje organizuojama yra poezijos diena ir kiekvienais metais švenčiame ją vis kitaip.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Poezijos šventė