1-asis šokių maratonas

Kovo 31 dieną mūsų gimnazijos aktų salėje vyko 1-asis šokių maratonas, kurio metu dalyviai turėjo parodyti savo sugebėjimus šokiui ir ištvermei. Dalyviai šoko 5 valandas, kas valandą daroma buvo 15 min. pertrauka, taip pat kas valandą iškrisdavo po kelis dalyvius, kurie rodė mažiausiai judesių ar energijos. Kas iškris nuspręsdavo komisija.
Taigi … maratono rezultatai :
VAIKINAI
1 vieta – Daniel Leščevski
2 vieta – Hubert Semaško
3 vieta – Jaroslav Zavadski
MERGINOS
1 vieta – Inesa Dainovska
2 vieta – Sabina Jankovska
3 vieta pasidalino – Evelina Vorobjova ir Evelina Bačul
4 vieta – Evelina Dvilevič
tačiau finalininkės nusprendė, kad laimėti turi draugystė, todėl pagrindiniu prizu (pasiplaukiojimu baidarėmis po naktinį Vilnių) nutarė pasidalinti visos ir dar pasiimti su savimi pagrindinį maratono organizatorių, rėmėją, bei komisijos pirmininką Andrius Meškauskas. Būtent Jam – mūsų mylimam šokių mokytojui iš visos širdies norėtume padėkoti! Didžiausias AČIŪ Jums!

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše 1-asis šokių maratonas