Edukacinis užsiėmimas „Velykinių kiaušinių marginimas“

Š. m. balandžio 12 d. mūsų gimnazijoje vyko gimnazijos bendruomenei skirtas edukacinis užsiėmimas „Velykinių kiaušinių marginimas“, kviečiantis prisiminti, pasimokyti velykinių kiaušinių marginimo vašku.

Kiaušinių marginimo edukacinį užsiėmimą organizavo ir vedė gimnazijos technologijų vyresnioji mokytoja Danutė Adomavičienė, kuri papasakojo apie kiaušinių marginimo simboliką ir reikšmę, bei atskleidė kiaušinių marginimo vašku paslaptis.

Klausydami ponios Danutės patarimų, edukacinio užsiėmimo dalyviai patys margino kiaušinius. Tądien technologijų kabinetas virto mažomis jaukiomis dirbtuvėlėmis.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Danutei Adomavičienei už malonų bendravimą, už atsakingai ir kruopščiai paruoštą ir pravestą edukacinį užsiėmimą, už suteiktas žinias, atskleistas paslaptis, duotus patarimus ir tikimės, kad tai taps gražia mūsų gimnazijos tradicija.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Edukacinis užsiėmimas „Velykinių kiaušinių marginimas“