Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Kovo 12 d. mūsų gimnazijoje vyko Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas, kurio metu prisiminti reikšmingiausi Lietuvos istorijos įvykiai. 1-7 klasių mokiniai su lietuvių kalbos mokytojais Irena Belousova ir Juozu Rymu bei istorijos mokytoja Halina Pavlovič paruošė gražų koncertą, kurio metu deklamavo eiles apie Tėvynę ir šoko ,,Kepurinę”. Nepritrūko ir dainų! Mokyklos choras su vadove muzikos mokytoja Irena Iljina atliko keletą dainų apie Lietuvą. Kovo 11-oji visuomet primins lietuviams sudėtingą kelią link nepriklausomybės ir niekada neleis užmiršti, kiek daug teko kovoti.

Sabina Jankovska IG

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas