Veiksmo savaitė be patyčių 2018

2018 metų kovo 19- 23 dienomis mūsų gimnazija prisijungė prie respublikinio masto akcijos  „Veiksmo savaitė be patyčių”. Patyčios – tai reiškinys, su kuriuo vis dar dažnai tenka susidurti, todėl labai svarbu apie tai kalbėti. Taigi, šios savaitės metu Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje vyko daug renginių, skirtų mažinti patyčių mastą, skatinti bendradarbiavimą, toleranciją bei savitarpio pagalbą. Mokyklos fojė buvo parengtas informacinis stendas patyčių tema. Pradinių klasių mokiniams buvo išplatintos lankstinukai apie patyčių prevenciją. Mokiniai dalyvavo seminaruose bei diskusijose, kurių metu buvo nagrinėjama ši tema bei kartu ieškoma jos sprendimo būdų. Vyresnių 5-12 klasių moksleiviams buvo organizuota edukacinė išvyką i Vilnių „Mokomės bendrauti visi kartu”. Jaunesnių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Draugystės stalas”, pamokėlėse piešė piešinius patyčių tema, bendravo prie arbatos podėlio. Taip pat mokyklos bendruomenė turėjo galimybę rašyti atsiprašymo laiškelius ir mesti pakabinamą dėžutė su užrašų „Aš atsiprašau”.  kurie savaitės pabaigoje buvo išdalinti adresatams. Išvyka 5-6 kl. mokiniams į šunų prieglaudą „Šuniukas – mano draugas”, paliko daug gerų įspūdžių. 10-12 klasių mokiniams paskaita „Emocijų valdymas”.

Dėkojame mokiniams, mokytojams ir administracijai už pagalbą bei aktyvų dalyvavimą akcijoje.

Vyr. socialinė pedagogė  Irena Macevič

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Veiksmo savaitė be patyčių 2018