Garsinės analizės konkursas „Paraidžiui“

2018 m. kovo 15 d. trečią kartą Vilniaus rajono Pedagoginė psichologinė tarnyba ir specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinis būrelis organizavo garsinės analizės konkursą „Paraidžiui“, skirtą 3-5 klasės mokiniams, ugdomiems lenkų kalba. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: trečios klasės mokinys Daniel Bačul ir penktos klasės mokinys Ernest Matulionis. Konkurso dalyviai turėjo atlikti nelengvas kalbos žinių ir vartojimo užduotis, nes konkurso tikslas buvo mokinių taisyklingo ir aiškaus kalbėjimo, rašymo įgūdžių lavinimas. Mūsų gimnazijos atstovai užduotis atliko gerai. Kiekvienas konkurso dalyvis buvo apdovanotas padėkos raštais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Mokiniams konkursas patiko ir jie grįžo patenkinti.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Garsinės analizės konkursas „Paraidžiui“