Balandžio 27 d. mūsų gimnazijoje buvo pristatytas integruotas technologijų ir lietuvių kalbos projektas ekologine tema ,,Žemę laikom ant savo delnų’’. Pristatydami savo darbus mokiniai meniniu žodžiu stengėsi atkreipti dėmesį į pasaulines ekologines problemas, į netinkamą, nešeimininkišką gamtą naikinančią žmogaus veiklą bei kvietė mylėti ir saugoti savo vienintelę Žemę. Taip pat išradingais savo darbų iš antrinių žaliavų pavyzdžiais mokė taupumo ir šeimininkiško požiūrio į gamtą. Projekto vadovės – technologijų vyresnioji mokytoja D. Adomavičienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė A.Mačionienė.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Integruotas technologijų ir lietuvių kalbos projektas ekologine tema ,,Žemę laikom ant savo delnų’’.