Netradicinė pamoka „Psichikos sveikata”

Šiais mokslo metais daug pokalbių su mokiniais skirta mūsų sveikatai tiek somatiniai, tiek visuomenės ir asmeniniai psichikos sveikatai. Spalio 23 d. IV G klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje ,,Psichikos sveikata‘‘. Šią pamoką organizavo ir vedė gimnazijos psichologė Sonata Švabauskienė bei vyr. socialinė pedagogė Irena Macevič. Abiturientai buvo ne tik supažindinti su psichikos dienos reikšme bei psichinės sveikatos svarba asmeniniame bei visuomeniniame gyvenime, taip pat aptarti buvo mitai ir faktai susiję su psichinėmis ligomis bei tikimybe jomis susirgti. Mokiniai dalinosi savo patirtimi bei savo žiniomis apie stresą, depresiją bei nervinės įtampos sukeliamus padarinius.

Psichologė Sonata Švabauskienė

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Netradicinė pamoka „Psichikos sveikata”