Wycieczka do Muzeum Zoologicznego Tadasa Ivanauskasa w Kownie.

Dnia 21.11.2018 uczniowie klas początkowych oraz grupa przygotowawcza Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu, odwiedzili Muzeum Zoologiczne Tadasa Ivanauskasa w Kownie.
Uczniowie podziwiali znajdujący się tam ugnikalny zbiór flory i fauny. Największe zainteresowanie wzbudzały wspaniałe kolekcje owadów oraz wypchane ssaki, żyjące nie tylko na Litwie, ale też w innych krajach i na innych kontynentach.
Uczestnicy również mieli zajęcia edukacyjne pod tytułem „Pėdsekys gamtoje”, gdzie dowiedzieli się jak należy dbać o zwierzęta oraz czym można je karmić, a także wysłuchali ciekawostek na temat zwyczajów niektórych zwierząt.
Na pamiątkę dzieciaki nabyły upominki i pod ogromnym wrażeniem wracały do domu.

Nauczyciel klas początkowych:
Danuta Pimanova

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Wycieczka do Muzeum Zoologicznego Tadasa Ivanauskasa w Kownie.