Laisvės gynėjų diena

Sausio 11 d. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje Laisvės gynėjų diena paminėta prisidedant prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija”. 8.00 val. visuose gimnazijos languose sužibo žvakutės, o vėliau mokiniai rinkosi į aktų salę, kur jiems vyko pilietinė pamoka „Didvyriai gyvi atmintyje”. Jos metu buvo prisiminti svarbiausi dramatiškų sausio dienų įvykiai, skaudžiais prisiminimais dalijosi tragiškąją Sausio 13-osios naktįlaisvės gynėjų gretose prie televizijos bokšto stovėjęs mūsų gimnazijos lietuvių kalbos vyresn. mokytojas Juozas Rymas. Taip pat skambėjo Laisvės kovotojams skirtos eilės. Žuvusieji už Lietuvos laisvę buvo pagerbti tylos minute.
Laisvės gynėjų diena taip pat buvo paminėta Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos Pikeliškių pagrindinio ugdymo skyriuje, kur žuvusiųjų už laisvę atminimui buvo uždegtos žvakutės, vaikai piešė ir klijavo neužmirštuolių žiedus.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė A. Mačionienė.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Laisvės gynėjų diena