IŠVYKA Į GELEŽINKELIŲ MUZIEJŲ

Gegužės 10 d. mokiniai, dalyvaujantys „Gerbūvio bei socialinės aplinkos kūrimas, pasitelkiant idėjas, kūrybą, meninę raišką bei antrinį daiktų panaudojimą“ pasitelkiant idėjas, kūrybą, meninę raišką bei antrinį daiktų panaudojimą“ veikloje vyko į ekskursiją į Geležinkelių muziejų.

Muziejuje mokiniai susipažino su geležinkelių istorija, kaip keitėsi geležinkelio paskirtis, su geležinkelininkų darbu. Mokiniams labiausia patiko orientacinės užduotys, kuriose reikėjo surasti muziejuje esančius daiktus ir pažymėti juos savo individualiuose užrašuose. Lauko ekspozicijoje pamatė senus jau nebenaudojamus traukinius bei turėjo galimybę pasivažinėti tikru geležinkelio darbininkų savaeigiu vežimėliu (dreizine).

Būrelio vadovė psichologė Sonata Švabauskienė

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše IŠVYKA Į GELEŽINKELIŲ MUZIEJŲ