Dyskoteka w klimacie lat 80-tych

27 grudnia w naszym Gimnazjum odbyła się zabawa karnawałowa, której tematem przewodnim była dyskoteka rodem z lat 80-tych XX wieku. Podczas zabawy klasy od 8 do 4G zaprezentowały przygotowane przez siebie scenki dotyczące zadanego tematu. Wszystkie klasy wykazały się niebywałym wyczuciem, wkomponowując w swoje występy akcenty muzyczne i taneczne nawiązujące do lat 80-tych. Chociaż wszystkie scenki były na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie, komisja oceniająca występy musiała zdecydować, który występ był najlepszy i którą z czterech klas nagrodzić pierwszym miejscem. I choć tym razem to uczniowie zadali komosji ciężki orzech do zgryzienia, ostatecznie komisja wydała następujący werdykt: 1 miejsce – klasa 4G, 2 miejsce – klasa 3G, 3 miejsce – klasa 2G, Klasa 8 i 1G została nagrodzona wyróżnieniem. Po przedstawieniach odbyła się dyskoteka karnawałowa połączona z niezwykłymi grami i zabawami, które angażowały do wspólnej zabawy wszystkich, którzy zjawili się w naszej szkole. Imprezę poprowadzili jak zwykle niezawodni i niezastąpieni absolwenci naszej szkoły Inesa i Robert, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie i już czekamy na kolejne okazje do wspólnej zabawy!

Paskelbta Be kategorijos @pl @pl | Comments Off on Dyskoteka w klimacie lat 80-tych