Łamanie się opłatkiem

Ostatni dzień przed wakacjami świątecznymi zawsze jest pełen emocji. Już od rana, 20 grudnia, trwały repetycje, a w klasach nauczyciele z uczniami rozmawiali o zbliżających się Świętach. O godzinie 11:55 do sali aktowej zaczęli się zbierać uczniowie, rodzice, nauczyciele, a za kilka minut rozpoczął się występ, który jeszcze raz przypomniał i pokazał narodziny Jezusa. Miło było zobaczyć byłych uczni naszego gimnazjum, którzy pomogli w przyszykowaniu tak dobrego przedstawienia. Po występie i wspólnego śpiewania kolęd, pani dyrektor miała kilka niespodzianek! Uczniowie, za godne reprezentowanie gimnazjum, otrzymali podziękowanie i po kolorowym zeszycie, a także, dzięki Fundacji “Na Obcej Ziemi” każda klasa otrzymała dużo słodyczy. (Dziękujęmy Piootrku!❤️) Na koniec, po życzeń i przemówienia księży, nastąpił piękny czas – chwila łamanie się opłatkiem. Każdy dla swego bliźniego powiedział najpiękniejsze słowa, wspomniał najlepsze wspólne przeżycia i podziękował, że jest obok. Wszysto odbyło się w świątecznej atmosferze, przy cichej muzyce na tle. Było dużo uśmiechów, ciepłych objęć i łez radości…właśnie w tej chwili, w naszych serduszkach narodził się Pan Jezus.

Paskelbta Be kategorijos @pl @pl | Comments Off on Łamanie się opłatkiem