Vasario 16-osios- Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas.

Vasario 11 dieną Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje vyko Vasario 16-osios- Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas.
Pradinių klasių mokiniai, mokytojai ir gimnazijos direktorė susirinko aktų salėje paminėti šią Lietuvos šventę.
Minėjimo pradžioje buvo iškilmingai giedamas Lietuvos himnas. Po himno mokiniai deklamavo eilėraščius ir pradinių klasių choras „Kropelki“ dainavo dainas, skirtas tėvynei.
Gimnazijos direktorė Jolanta Driukienė pasveikino visus su šia gražia švente, padėkojo mokiniams ir mokytojams už jų pastangas ruošiantis šiam minėjimui.
Renginio pabaigoje diplomais ir dovanėlėmis buvo apdovanoti mokiniai, sausio 25d. dalyvavę meninio skaitymo konkurse.
Gimnazijos fojė buvo surengta 5-8 kl. darbelių, skirtų Vasario 16d., paroda, o per lietuvių kalbos pamokas pradinių klasių mokiniai iš širdelių klijavo vėliavėles ir rašė sveikinimus tėvynei Lietuvai.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Vasario 16-osios- Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas.