Be patyčių 2022

2022 metų kovo 14 – 18 dienomis mūsų gimnazijoje vyko akcija  „Be patyčių“. Patyčios – tai reiškinys, su kuriuo vis dar dažnai tenka susidurti, todėl labai svarbu apie tai kalbėti. Taigi, šios savaitės metu Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje vyko daug renginių, skirtų mažinti patyčių mastą, skatinti bendradarbiavimą, toleranciją bei savitarpio pagalbą. Mokyklos fojė buvo parengtas informacinis stendas patyčių tema. Pradinių klasių mokiniams buvo išplatinti lankstinukai apie patyčių prevenciją ir pravestos klasės valandėlės „Apie elektronines patyčias“, „Kad tu ir tavo bendraamžiai būtumėt saugesni internete“. Mokiniai dalyvavo seminaruose bei diskusijose, kurių metu buvo nagrinėjama ši tema bei kartu ieškoma jos sprendimo būdų.

Dėkojame mokiniams, mokytojams ir administracijai už pagalbą bei aktyvų dalyvavimą akcijoje.

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše Be patyčių 2022