Sausio 23 d. Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje įvyko tradicinė Senelių šventė. Susirinko daug senelių. Į šventę su linkėjimais atvyko Paberžės seniūnijos seniūnas Henryk Gerulski. Anūkai seneliams paruošė koncertą. Įteikė savo rankomis pagamintus atvirukus. Po koncerto visi susirinko prie bendros arbatos. Seneliams šventė labai patiko.


















