,,Su gimtadieniu – Lietuva!”

,,Kur bėga Šešupė, kur Nemunas teka,
Ten mūsų tėvynė, brangi Lietuva.”
(Maironis)

Vasario 16-oji – Lietuvai svarbi data – mūsų valstybės gimtadienis. Šiais metais jis ypatingas – mes švenčiame nepriklausomos mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį.
Ruoštis šiai ypatingai progai pradėjome projektu: ,,Pažink, kurk, švęsk”, kurio metu mokiniai susipažino su Lietuvos valstybės atkūrimo istorija, vėliau jie dalyvavo konkurse ,,Lietuvos šimtmečio belaukiant” ir kūrė simbolinę Lietuvos emblemą bei pristatė šimtą žinomų Lietuvos žmonių, kurie kūrė mūsų tėvynę – Lietuvą.
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse gimnazijoje vyko iškilmingas koncertas, skirtas visai gimnazijos bendruomenei. Mokiniai dainavo dainas, deklamavo eiles bei šoko šokius. Sveikinimo žodį taip pat tarė gimnazijos direktorė, kuri šiltai pasveikino į renginį susirinkusius gimnazijos mokytojus bei mokinius. Ji priminė, kad ši šventė ypatinga, skatino mylėti ir šlovinti savo šalį bei gerbti jos žmones.
Po iškilmingo koncerto gimnazijos mokiniams buvo įteikti pagyrimo bei padėkos raštai lietuvių kalbos olimpiados bei meninio skaitymo kankurso nugalėtojams, taip pat buvo apdovanoti konkurso ,,Lietuvos šimtmečio belaukiant” nugalėtojai. Nuoširdžiai sveikiname visus laureatus.
Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šios iškilmingos šventės rengimo. Tai Jūsų dėka šiandien gimnazijoje smagiai atšventėme Lietuvos gimtadienį ir tarėme Jai: ,,Su gimtadieniu – Lietuva!”

Paskelbta Uncategorized @lt | Komentavimas išjungtas įraše ,,Su gimtadieniu – Lietuva!”