Rejonowy konkurs „Wstęga wolności Litwy“

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Litwę Niepodległości koło metodyczne pedagogów specjalnych i logopedów rejonu wileńskiego zorganizowało konkurs prac plastycznych „Wstęga wolności Litwy“, wykonanych przez uczniów troski specjalnej ze szkół podwileńskich.

W wystawie uczestniczyli uczniowie z trzydziestu szkół i przedszkoli rejonu wileńskiego. Prace wykonane przez naszych uczniów: Simonę Sawko z 2 klasy, pod kierownictwem pani psycholog Sonaty Švabauskienė oraz Daniela Juzefowicza z 7 klasy, pod kierownictwem logopedy Haliny Pawłowicz zostały odznaczone przez kompetentną komisję i otrzymały każda w swojej grupie wiekowej trzecie miejsca. Szczegółowej informacji o konkursie można zasięgnąć pod adresem laimingasvaikas.jimdo.com.

Paskelbta Be kategorijos @pl @pl | Comments Off on Rejonowy konkurs „Wstęga wolności Litwy“