Spotkanie pierwszoklasistów i dzieci grupy przygotowawczej oraz ich rodziców

13 kwietnia witaliśmy w naszym gimnazjum pierwszoklasistów i dzieci grupy przygotowawczej oraz ich rodziców. Na spotkanie przybyło ich sporo.

Uczniowie klas początkowych przyszykowali piękny koncert. Dyrektor gimnazjum, pani Jolanta Driukienė, przywitała gości i zachęciła do obejrzenia programu artystycznego, który rozpoczęli dzieci z grupy przygotowawczej i uczniowie klasy czwartej słowami o szkole.

Uczniowie klasy pierwszej wystąpili z piosenką ‘’W literkowie’’ i z przedstawieniem o literkach. Mali goście byli zachwyceni tańcem, który tańczyli uczniowie klas początkowych.

Potem przyszli uczniowie naszego gimnazjum i ich rodzice zapoznali się z przyszłymi nauczycielkami; z gimnazjum oraz z klasami w których będą się uczyli, przy herbatce.

Starszy pedagog grupy przygotowawczej
Janina Jankowskaja

Paskelbta Be kategorijos @pl @pl | Comments Off on Spotkanie pierwszoklasistów i dzieci grupy przygotowawczej oraz ich rodziców