Zapalanie choinki w Podbrzeziu

dużym tatom, mamom bliskim
świeć choinko wszystkim
wszystkim.”

Każdy z nas uwielbia Święta Bożego Narodzenia.
Od najmłodszych lat uwielbiamy ubieranie choinki, bo po Wigilii czekamy na przyjście Świętego Mikołaja, który i dorosłych i dzieci obdarza prezentami a potem następuje czas na długie rodzinne rozmowy i śpiewanie pięknych kolęd.

13 grudnia Starostwo Gminy Podbrzezie, Wspólnota Lokalna Podbrzezie – Glinciszki oraz uczniowie Gimnazjum im. św. St. Kostki organizowali święto dla dzieci.

Na placyku przed starostwem zostały zapalone lampki na choince, dzieciaki z krasnalami pięknie się bawiły, a szczodry Święty Mikołaj wszystkich obdarzył słodyczami.

Mamy nadzieję, że ten mały prezent, który przyszykowaliśmy najmłodszym mieszkańcom naszej Gminy umili oczekiwania na Święta i uwrażliwi na piękno wigilijnego wieczoru, świątecznej choinki i śnieżnej Pani Zimy.

Paskelbta Be kategorijos @pl @pl | Comments Off on Zapalanie choinki w Podbrzeziu