Święto z Mikołajem

28 grudnia z rana w Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu, odbyło się Święto z Mikołajem dla klas początkowych i dzieci z grupy przygotowawczej. Dzieci z niecierpliwością czekały tego dnia, każdy chciał pokazać swoje stroje karnawałowe. Wystąpić przed rodzicami i kolegami w przedstawieniu i oczywiście otrzymać prezent od św. Mikołaja. Przedstawienia były ciekawe, każda klasa i grupa przygotowawcza wykazała się talentami aktorskimi. Po wystąpieniach wszyscy wesoło bawili się z animatorami i zaproszonymi maluchami, którzy jeszcze nie chodzą do szkoły.
Wspólna zabawa przyzporzyła wiele radości naszym uczniom oraz gościom, a to było głównym celem naszej imprezy.Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę.

Starszy pedagog grupy przygotowawczej Janina Jankowskaja

Paskelbta Be kategorijos @pl @pl | Comments Off on Święto z Mikołajem