Bez przemocy 2022

W dniach 14 -18 marca 2022 roku Podbrzeskie Gimnazjum im. św.  Stanisława Kostki dołączyło się do akcji „Tydzień bez przemocy”, która odbywa się w większości szkół w całym państwie. Przemoc to zjawisko, z którym niestety wciąż mamy do czynienia, więc musimy o tym mówić. W ciągu tego tygodnia w naszej szkole odbyło się wiele przedsięwzięć mających na celu zmniejszenia skali przemocy, oraz nawiązujących do współpracy, tolerancji i udzielania pomocy bliźniemu. Na glównym korytarzu było umieszczone stoisko na temat przemocy. Uczniowie brali udział w dyskusjach i zajęciach na ten temat. Uczniom były organizowane zajęcia rysowania i zabaw na temat przemocy. Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom, uczniom i administracji za pomoc oraz aktywny udział w danych przedsięwzięciach.

Organizatorzy : Vaiko Gerovės Komisija

Paskelbta Bez kategorii | Comments Off on Bez przemocy 2022