Międzynarodowy Dzień Teatru

27 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Teatr jest magią, miejscem, gdzie wszystko jest możliwe: kwiaty mówią ludzkim głosem, Kopciuszek jedzie na bal do księcia w karecie z dyni, a kot chodzi w butach. Kontakty dzieci i młodzieży naszego gimnazjum z teatrem, to nie tylko wyjście do teatru, ale również zabawa w teatr, która korzystnie wpływa na rozwój naszych uczniów. We wtorek 29 marca w auli gimnazjum odbyło się przedstawienie pod tytułem ,,Mały książę i czarodziejskie zwierciadło”. Nauczyciele i uczniowie mogli podziwiać fantastyczną grę aktorską przeplataną śpiewem i muzyką gitarową w wykonaniu członków grupy teatralnej pod kierownictwem nauczycielki muzyki. Wszyscy zebrani na sali przeżyli wiele niezapomnianych chwil, na jakiś czas przenieśli się do świata marzeń. Przedstawienie bardzo się spodobało widzom, o czym świadczyły gromkie brawa na zakończenie spektaklu. Dziękujemy uczniom 11 i 5 klasy za wspaniały, niezapomniany występ.

Kierownik grupy teatralnej, starszy nauczyciel muzyki Irena Iljina

Paskelbta Bez kategorii | Comments Off on Międzynarodowy Dzień Teatru