Święto 1 Września w Gimnazjum

Społeczność Gimnazjum im. św. Staniława Kostki rozpoczęła nowy rok szkolny. Na pewno będzie to czas nowych wyzwań i trudności, ale w tym czasie poznamy wielu nowych ludzi, znajdziemy odpowiedzi na wiele pytań. Cieszymy się, że w tym dniu było wiele osób, którzy chcieli wyruszyć z nami w tę wspaniałą podróż.
Dziękujemy księdzu proboszczowi Jarosławowi Spiridowiczowi za treściwe i pouczające kazanie, starszej specjalistce wydziału oświaty samorządu rejonu wileńskiego Pani Nijoli Raguckiej, za życzenia, za piękne słowa na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, dziękujemy również Staroście gminy Podbrzezie Pani Agacie Puncevičienė.
Wdzięczni jesteśmy także naszej dyrekcji, nauczycielom i rodzicom. Mamy nadzieję, że z taką kompetentną i zaangażowaną załogą osiągniemy każdy cel i w każdym porcie naszej podróży będziemy na czas.

Paskelbta Bez kategorii | Comments Off on Święto 1 Września w Gimnazjum