Projekty „Bon Pierwszaka” i „Bon Maturzysty”

Po raz kolejny w tym roku szkolnym Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” w ramach realizacji projektu „Bon Pierwszaka” przekazała kompleksowe wyprawki szkolne (plecak z wyposażeniem) uczniom klasy pierwszej naszego gimnazjum.

Oprócz tego, uczniowie klasy pierwszej otrzymali jednorazowe stypendium finansowe, przeznaczone na indywidualne potrzeby edukacyjne. Stypendia zostały przekazane rodzicom lub opiekunom każdego ucznia klasy pierwszej.

Maturzyści naszego gimnazjum w ramach projektu „Bon Maturzysty” otrzymali jednorazowe stypendium finansowe, przeznaczone na indywidualne potrzeby edukacyjne: korepetycje lub inne zajęcia uzupełniające.

Łącznie dla pierwszoklasistów Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki została przekazana suma 8 460 złotych, dla maturzystów – 18 000 złotych.

Projekty „Bon Pierwszaka” i „Bon Maturzysty” są finansowane ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu „Polonia i Polacy za Granicą 2022”. Projekty są realizowane przez Fundację „Pomoc Polakom na Wschodzie”.

Gimnazjum realizuje ,,Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za granicą 2022”. W ramach projektu gimnazjum wyposażyło aulę w kurtyny, kącik wypoczynkowy dla uczniów.

Dziękujemy!

Paskelbta Bez kategorii | Comments Off on Projekty „Bon Pierwszaka” i „Bon Maturzysty”