Święto ,,Pasowania na ucznia’’

28 października w Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu odbyło się swięto ,,Pasowania na ucznia’’. Pierwszacy pięknie ubrani już od rana chodzili z dumnie podniesionymi głowami, na których mieli piękne ciemnoniebieskie berety ze zwisającym pomponikiem. W pięknie udekorowanej auli uczniowie klasy pierwszej bardzo ładnie recytowali, śpiewali oraz tańczyli. Każdy pierwszak ślubował oraz złożył przysięgę, przeczytaną przez dyrektor gimnazjum i przyrzekł być wzorowym i pilnym uczniem. Uroczystość uwieńczyły piękne słowa pani dyrektor oraz wspaniałe prezenty ufundowane przez dyrekcję szkoły oraz rodziców. Uczniowie klasy czwartej pozdrowili pierwszaków oraz przyjęli do grona uczniów gimnazjum.

Krystyna Radzewicz

Paskelbta Bez kategorii | Comments Off on Święto ,,Pasowania na ucznia’’