Spotkania przedświąteczne

Długo oczekiwanych gości powitało Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu. Otóż zawitali do nas nasi dawni przyjaciele- uczniowie oraz administracja Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku na czele z panią dyrektor Elżbietą Kałużyńską. Mieliśmy zaszczyt gościć również panią Aleksandrę Poźlewicz, przedstawicielkę zaprzyjaźnionej z nami Fundacji „Na Obcej Ziemi”. Mimo śnieżnych zasp, jakimi powitała gości Litwa czekaliśmy na nich z dużą niecierpliwością.
Uczniowie naszego gimnazjum powitali gości uroczystym koncertem. Ze sceny grzmiało imię Józefa Piłsudskiego, tańce oraz pieśni patriotyczne śpiewane przez chóry pod kierownictwem pani Ireny Iljinoj. Uczniowie z Sulejówka oraz Fundacja „Na Obcej Ziemi” przyjechali do nas z przepiękną misją – otóż przywieźli dzieciom mnóstwo paczek bożonarodzeniowych oraz prezentów dla szkoły, które były zbierane przez uczniów z Sulejówka w ramach ogłoszonej akcji. Po koncercie goście zostali zaproszeni na warsztaty bożonarodzeniowe przeprowadzone przez panią Danutę Adamavičienė, podczas których uczniowie robili przepiękne bombki na choinkę. Wspólne gry sportowe uczniów Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zakończyły wspólnie spędzony dzień w naszym gimnazjum.
Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom z zaprzyjaźnionego miasta
Sulejówek.

Paskelbta Bez kategorii | Comments Off on Spotkania przedświąteczne